در حال بارگزاری

وینکد | سورس اپلیکیشن آماده

چرا از اپلیکیشن سازها استفاده نکنیم؟ ( مزیت و معایب اپلیکیشن سازها )

شما اینجا هستید:
چرا از اپلیکیشن سازها استفاده نکنیم؟ ( مزیت و معایب اپلیکیشن سازها )
Rate this post

اپلیکیشن ساز

امروزه داشتن برنامه تلفن همراه خود نشانه صلاحیت ، فراهم آوردن قابلیت حفظ مشتریان و افزایش وفاداری آنها است. با استفاده از برنامه خود ، می توانید از طریق اعلان های فشاری و پیام های درون برنامه ای با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و همچنین بسیاری از مزایای کسب و کار دیگر را بدست آورید.

با وجود تمام مزایا ، هر برنامه تلفن همراه یک اشکال قابل توجه دارد – هزینه توسعه آن. توسعه نرم افزار مستقل هنوز یک فرآیند دشوار است. علاوه بر این ، قیمت چنین محصولی از یک وب سایت گران است. با این حال ، ابزارهایی وجود دارد که به شما امکان می دهد در حالی که هزینه کمی صرف می کنید ، یک برنامه تلفن همراه ایجاد کنید. آنها سازندگان برنامه های تلفن همراه نامیده می شوند.

در این مقاله ، تصمیم گرفتیم جوانب مثبت و منفی استفاده از آنها را از نزدیک بررسی کنیم.

مزایای برنامه ساز موبایل

برای ارزیابی این برنامه ها ، ارزش قضاوت در درجه اول از نظر کاربر بالقوه (صاحب مشاغل) است. با این کار می توانید روی موارد زیر تمرکز کنید.

1. نیازی به مهارت برنامه نویسی نیست.

1. نیازی به مهارت برنامه نویسی نیست برنامه سازان روند توسعه برنامه را نسبتاً ساده می کنند. به جای کدگذاری ، از روش WYSIWYG در بیشتر موارد استفاده می شود. این بدان معنی است که هنگام پیش نمایش برنامه ، هر اصلاح (افزودن محتوای جدید یا مولفه جدید) به صورت واقعی در بخش مربوطه نشان داده می شود.

اپلیکیشن ساز وینکد

2. پس انداز بودجه
با استفاده از سازنده برنامه ، هزینه فرآیند توسعه به طور قابل توجهی کمتر از پرداخت هزینه خدمات ارائه شده توسط یک توسعه دهنده حرفه ای است. هزینه یک برنامه موبایل که گاهی اوقات با استفاده از سازنده برنامه ساخته می شود ، ممکن است 40-80٪ کمتر باشد.

با اپ ساز راحت اپتو بساز

3. سرعت توسعه برنامه
یکی دیگر از مزایای استفاده از برنامه ساز ، امکان ساخت برنامه در عرض فقط چند ساعت است. با این حال ، تکمیل یک فرآیند توسعه کامل چند روز طول می کشد و قرار دادن آن در App Store یا Google Play Store ، یک یا دو هفته طول می کشد. یک تیم توسعه دهنده معمولاً چندین هفته تا چندین ماه برای تکمیل این فرآیند وقت می گذارد.

4. معماری آماده
دیگر نیازی به تفکر در مورد قرار دادن عناصر نخواهید داشت زیرا سازندگان برنامه تقریباً همیشه یک ساختار آماده با مثالهایی ارائه می دهند ، فقط باید همه موارد را پر کنید. بسته به تجربه آنها ، کاربران می توانند از ابتدا شروع کنند یا از الگوهای آماده برای طاقچه های خاص استفاده کنند یا انواع برنامه ها.

5. سهولت پشتیبانی
سرویس ساخت برنامه که برای توسعه برنامه استفاده می شود ، محصول توسعه یافته را در فروشگاه ها نیز قرار می دهد و همچنین پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد. در هر زمان که بخواهید می توانید انواع مختلف اضافی را روشن یا خاموش کنید.

بنابراین ، مزیت اصلی در اینجا این است که شما می توانید محصول نهایی را سریع ، ارزان و بدون داشتن هیچ مهارت برنامه نویسی ایجاد کنید.

اشکالات سازنده برنامه تلفن همراه

جنبه های منفی این ابزارها چیست؟ این اشکالات هنگام تصمیم گیری برای استفاده از آنها چندان واضح نیست. برخی از این منفی ها شامل موارد زیر است.

1. طراحی الگو
هنگام استفاده از سازنده برنامه آنلاین برای ایجاد یک برنامه تلفن همراه ، شما یک نمونه طرح را دریافت می کنید که نمی توانید تغییر دهید. گاهی اوقات ، می توان تا حدی طراحی را تغییر داد ، اما در بیشتر موارد ، اینطور نیست.

2. امکان ویرایش ساختار و کد وجود ندارد
امکانات تغییر ساختار و کد توسط الگو یا ویژگی های یک سازنده برنامه خاص محدود می شود. شما نمی توانید تغییرات قابل توجهی در این ساختار ایجاد کنید. همین مورد در مورد محتوای برنامه شما صدق می کند. دارندگان خدمات معمولاً با برنامه های اشتراکی این قابلیت ها را محدود می کنند.

اپلیکیشن ساز وینکد

3. به یک سیستم عامل خاص متصل شوید
اغلب اوقات ، برنامه هایی که با استفاده از برنامه ساز خاص ایجاد می شوند برای همیشه به یک سیستم عامل اختصاصی گره خورده اند. بنابراین ، اگر می خواهید وب سایت خود را به سیستم عامل دیگری منتقل کنید ، به راحتی قادر به انجام آن نخواهید بود. حتی اگر موفق به انجام آن شوید ، با استفاده از کمک توسعه دهندگان ، این یک نقض قوانین است.

اپلیکیشن ساز : راحت و سریع اپ بساز

4. محصول از آن شماست اما فقط تا حدی
سرویسی که برای ساخت برنامه خود و مدیریت محتوای آن استفاده کرده اید می تواند به صلاحدید آنها و در هر زمان بصورت یک جانبه:

  • از استفاده از محصول خود جلوگیری کنید.
  • حساب کاربری خود را مسدود یا حذف کنید.
  • در آینده از همکاری با شما خودداری کنید.

5. مشکلات فرمت
برنامه هایی که با استفاده از سازندگان برنامه ایجاد می شوند از قابلیت های کامل برای ادغام سرویس های شخص ثالث ، توسعه عملکردهای غیر استاندارد و غیره برخوردار نیستند. شما فقط می توانید ویژگی های ارائه شده در سیستم عامل را متصل و پیاده سازی کنید.

6. هزینه های اضافی
ممکن است برای میزان استفاده از برنامه تلفن همراه هزینه های اضافی اعمال شود. به عنوان مثال ، اگر کاربران بیشتر از برنامه تلفن همراه شما شروع به استفاده می کنند ، تعداد درخواست های داخلی سرویس آنلاین و داده هایی که باید ذخیره شوند افزایش یافته است. این می تواند مانعی برای رشد برنامه شما باشد.

چه زمانی ارزش استفاده از برنامه ساز موبایل را دارد و چه زمانی این کار ارزش ندارد


این شما هستید که به کدام یک از گزینه های ممکن برای ایجاد یک برنامه تلفن همراه متوسل می شوید. مطمئناً ، سازندگان برنامه به شما این امکان را می دهند که همه چیز را سریع و ارزان بسازید ، اما اگر قصد دارید برنامه خود را در آینده گسترش دهید ، در نهایت نیاز به عقد قرارداد خدمات توسعه برنامه خواهید داشت.

بنابراین ، اگر قصد دارید پروژه ای را با چشم انداز گسترش بیشتر آغاز کنید ، فقط باید برنامه تلفن همراه خود را از ابتدا توسعه دهید. تیم ما می تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید ، و ما آماده ایم که در مورد همه مسائل به طور رایگان به شما مشاوره دهیم – فقط با ما تماس بگیرید.

با این حال ، می توانید به تنهایی در موارد زیر به نفع سازندگان برنامه های تلفن همراه انتخاب کنید :

  • شما می خواهید یک محصول ساده با حداقل و کارایی کاملاً مشخص ایجاد کنید.
  • شما در آینده برنامه ای برای اصلاحات اساسی در کد و عملکرد ندارید. طراحی الگو و معماری مناسب شما است.
  • شما می خواهید طاقچه خاصی را آزمایش کنید و پس از آن محصول جدی تری تولید کنید. 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و در انتخاب صحیح شما را یاری کند.

 

مطالب مرتبط

معرفی سورس اپلیکیشن موزیک آنلاین فارسی ویابیت در وینکد : یک پیشنهاد عالی برای افرادی که میخوان یک...

با سلام خدمت شما کاربران وب سایت وین لرن در این بخش قصد داریم شمارا با نرم افزار...

جزئیات نوشته
تعداد دیدگاه 0
تعداد بازدید 588
تاریخ انتشار دسامبر 20, 2020
تاریخ بروزرسانی نوامبر 13, 2021
نویسنده vincode
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید