در حال بارگزاری

وینکد | سورس اپلیکیشن آماده

مطابق قوانین جدید تحت هیچ شرایطی مبلغ خرید شما برگشت داده نمیشود پس در خرید خود دقت داشته باشید فایل های سورس مانند کاپشن نیست بپوشید اندازه نبود بگذارید سرجاش! حاصل ساعت ها کدنویسی و فارسی سازی و…. است بعد از تحویل فایل به شما تحت هیچ شرایطی مبلغی برگشت داده نمیشود.

آبان 1400

 

وینکُد یک مرجع ارائه سورس کد و پروژه های آماده در هر زمینه ای برای کمک به برنامه نویسان و طراحان میباشد که تمام حقوق این مجموعه متعلق به شرکت توسعه نرم افزاری نیشتمان کوردان (کوردانکو) است

محصولات:
در وینکُد هرآنچه نیازمند یک برنامه نویس اندروید باشد را میتوانید تهیه کنید از پروژه های پیشرفته و  تجاری تا سورس کد های ساده و کاربردی همچنین فایل های گرافیکی برای کارهای گرافیکی از جمله موکاپ و UI  های آماده که به طراحان کمک شایانی را خواهد کرد.

محصولاتی که از سایت های خارجی مانند: کدکنیون و تم فارست تهیه شده و در وینکُد قرار گرفته است فاقد پشتیبانی ما و توسعه دهنده میباشد به همین منظور گروه رفع مشکلاتی در تلگرام برای دوستان ساخته ایم تا  مشکلات احتمالی خود را درج و با کمک مدیران و دیگر اعضا مشکلات خود را رفع کنند.

قوانین وینکُد : 

درصورتی که شما عزیزان بنابه نیازخودتون یکی از محصولات وینکُد را تهیه کرده و بنابه دلایل ذکر شده مشکلاتی وجود داشت تیم وینکُد در مدت زمان۵/24 ساعت وجه پرداخت شده توسط شمارا با احتصاب ۱٪مالیات(میزان درصد مربوط در حین تراکنش توسط درگاه پرداخت کثر میشود) به شما برگشت خواهند داد.
خریدارانی عزیزی که از طریق سایت ما اقدام به خرید هرگونه محصولی میکنند.میتوانند قبل از خرید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشند.

موارد شامل پشتیبانی بازگشت وجه:

▪️-ناقص بودن فایل و پروژه مربوطه در زمان ارائه محصول

▪️-خرید اشتباهی (در صورتی که دانلودی توسط فرد انجام نشده و فایل در اختیار فرد قرار نگرفته باشد) 

▪️-عملکرد ضعیف پشتیبانی/درصورت داشتن پشتیبانی
(محصولات خارجی شامل پشتیبانی نمیشوند و تنها در موارد پرسشی خریداران توسط مدیران در حد مقدور پشتیبانی میشوند)

▪️-درصورت دانلود و ازکار افتادن لایسنس/برای بعضی محصولات وجه بازگشت داده میشود
بعد از تهیه محصول مربوطه24ساعت فرصت برای بازگشت وجه وجود دارد خریدار موظف به تست محصول است و در صورت عدم اقدام طی مدت مربوطه بازگشت وجه انجام نمیشود.

 

تمامی توضیحات مربوط به اپلیکیشن ها و سورس ها در توضیحات درج شده است درصورتی که بعد از ارسال فایل مواردی شامل ( اینکه فایل خراب بود اونی که میخواستیم نبود بعد از تحویل فایل به شما شامل برگشت هیچگونه هزینه ای نمیباشد پس در خرید خود دقت کنید و یا تاکید میکنیم درصورتی که هر ابهامی دارید در دیدگاه محصول مربوطه درج نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

و…

⚠️موارد مربوطه شامل برگشت وجه نمی باشند:

▪️-نداشتن تخصص و پیش نیاز لازمه جهت ران/اجرا کردن پروژه وفایل مربوطه که وینکُد هیچگونه مسئولیتی در این باره را ندارد
▪️-ناقص نمودن پروژه در حین کار و دستکاری نمودن(سورس و اسکریپت)
▪️-داشتن باگ در پروژه بعد از اجرا درصورتی که پروژه تهیه شده توسط شما بعد از اجرا دارایی باگ های بود بعد از اعلام گزارشات در نسخه بعدی اپدیت شده و یا تا زمان اپدیت محصول صبر نمایید.
و…

درصورتی که از خرید شما بیش از 24 ساعت گذشته باشد و درخواست بازگشت وجه تیکت نشده باشد به هیچ عنوان وجه بازگشت داده نمیشود  تمامی فایل های فارسی ارائه شده در وبسایت وینکُد قبل از ارسال برای فروش تست و ضمانت کارکرد را دارا میباشند.

بروزرسانی و آپدیت محصولات :

محصولات ارائه شده از وبسایت کدکنیون محصولاتی هستند که گاها آپدیت آنها به دلیل تحریم ها دیر به دست ما خواهد رسید اما همیشه تیم وینکد سعی دارد در زمان مقرر ارائه اپدیت محصولات خودرا در دسترس کاربران قرار دهد

اپدیت محصولات ایرانی و محصولات دارای توسعه هیچکدام از محصولات دارای بخش ارائه آپدیت اجباری نمیباشند خریدار بعد از تهیه محصول به پنل خرید خود دسترسی دارد در صورتی که در هرزمان  ( از 1 روز تا 2 سال اگر اپدیت به تعویق و یا ارائه طویل باشد ) از طریق پنل مدیریت در دسترس خریداران محترم میباشد.

اپدیت سورس های ارائه شده در وبسایت وینکد بعد ازائه گزارشات ارائه میشود
اپدیت محصولاتی که نیازمند وب سرویس و یا اسکریپت های خاص میباشند زمان مشخص و دقیقی ندارند و بعد از ارائه اپدیت از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی  میشود.

راه اندازی محصولات :

محصولات ارائه شده در وینکد هیچگونه پشتیبانی در رابطه با راه اندازی رایگان را ندارند و نصب و راه اندازی پنل مدیریت /سورس اپلیکیشن با هزینه توافقی با خریدار انجام میشود.

همجنین محصولاتی که دارای بخش راه اندازی رایگان هستند فقط بخش سمت وب و پنل مدیریت آنها به صورت رایگان بر روی هاست شخصی شما نصب و راه اندازی میشود و  خروجی گرفتن از سورس و اعمال تغیرات  مشمول هزینه جداگانه میباشد که باید طبق توافق خریدار با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید.
بعد از ثبت سفارش وظیفه مشتری میباشد در کمتر از 2 ساعت اطلاعات درخواستی توسط ما شامل هاست و… را تامین کند تا اختلالی در روند تهیه خروجی ایجاد نشود.

مشکلات مربوط به هاستینگ/سرور و موارد عدم تحویل ایکن ولوگو در صورتی که باعث تداخل در زمان تحویل شود هیچگونه مسئولیتی را وینکُد نمی پذیرد وتمامی مسئولیت بر عهده خریدار میباشد.
ارائه فایل های درخواستی مشتری در زمان مقرر ارائه داده میشود و درصورت هرگونه مشکلی بعد از تحویل در کمتر از 24 ساعت مشتری در صورت مشاهده باگ یا مشکلی آنرا باید اطلاع رسانی کند تا در آپدیت های آینده مشکل رفع و یا در صورت امکان باگ برسی شود.

ارائه سورس و خروجی بعد از انجام تغیرات به مشتری هیچگونه پشتیبانی دیگری را در صورت تغیر توسط خود شما و انجام تغیرات توسط شخص دیگری را ندارد و مشکلات برسی نمیشود.

قبل ارائه خروجی به شما دمو در اختیار شما قرار داده میشود و مطابق دمو ارائه داده شده برای شما تغیرات لحاض میشود (خارج از مواردی که طی قرار داد تغیرات دیگری را شامل شود) و هیچگونه دستکاری دیگر و یا فایل دیگری تحویل داده نخواهد شد. درصوتی که فایل دریافتی شما با دمو تداخلی داشت آنرا به واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا برسی شود.

عدم همکاری مشتریان عزیز با ما و فروشندگان مساوی است با لغو پروژه و عدم بازگشت هزینه.

راه اندازی و اجرا پنل مدیرت ها بین 24 تا حداقل 72ساعت کاری زمان خواهد برد.
همچنین نسخه اندروید بسته به نوع ادیت و تغیرات زمان نامشخص میباشد.

ارائه فایل محصولات خریداری شده به ایمیل خریداران محترم ارسال میشود و یا در تلگرام یا اینستاگرام با ارتباط با مدیر برایتان ارسال میشود. به دلیل جلوگیری از پاپلیک شدن محصولات و محتوا هرگونه فروش در سایت های دیگر مشمول پیگرد قانونی از طرف شرکت توسعه نرم افزاری نیشتمان کوردان میباشد.

 

مشاهده لیست محصولات وینکُد.......

سورس های اندروید توسعه داده شده در محیط اندروید استودیو

سورس های بازی برای محیط های موتور توسعه یونیتی و..

اسکریپت و قالب های مناسب برای برنامه نویسان اندروید

  1. سوالات متداول شما همراهان عزیزآیا شما سفارشی سازی محصولات (تغییر لوگو، آیکون، اضافه کردن امکانات، تغییر ظاهر و …) را هم انجام می دهید؟بله. میتوانید با پشتیبانی و یا با ایمیل وبسایت در ارتباط باشیدمن یک سورس را خریداری کردم ولی در هنگام اجرا خطا داد و نتوانستم آنرا توسعه دهم؟اگر شما دانش فنی لازمه برای راه اندازی محصولات را ندارید پیشنهاد ما برون سپاری سورس به اشخاصی هست که توانای انجام این کار را دارند و یا خطاهای احتمالی که در هنگام استفاده از سورس به آن برخوردید را در وبسایت استک اور فلو و…. جستجو نمایید.آپدیت محصولات رایگان است ؟بله.ارائه اپدیت ها به مرور انجام میشود که در توضیحات شرح داده شده است..