در حال بارگزاری

وینکد | سورس اپلیکیشن آماده

چرا از سورس اپلیکیشن های آماده استفاده کنیم؟ معایب ومزایای آن چیست؟

شما اینجا هستید:
چرا از سورس اپلیکیشن های آماده استفاده کنیم؟ معایب ومزایای آن چیست؟
Rate this post

سورس های آماده بخریم برای ساخت اپلیکیشن یا نخریم ؟ 

سلام خدمت شما همراهان عزیز وبسایت وینکُد در این مقاله میخوایم بپردازیم به موارد و سوالاتی که گاها درگیر ذهن خیلی از شما و دوستان  دیگر بوده است که ایا  از سورس های ازپیش کدنویسی شده برای ساخت اپلیکیشن استفاده کنیم یا خیر ؟ 


مزایا و معایت این مدل ساختار اپلیکیشن در چیست ؟

خب اول از شروع توضیحات دوستان توجه داشته باشید این که شما بخواید یک پروز هرو از صفر بسازید یا اینکه از سورس کد های آماده استفاده کنید کاملا دو بحث و سیستم جدا از هم هست.چرا ؟ در این مورد بسته به نیاز شما  و یا شخص مشتریتون که قراره براش اپلیکیشن بسازیدمطرح آیا  شما چه اپلیکیشن با چه امکاناتی میخواهید.

شروع ساخت یک اپلیکیشن:

گاها شما از شخص یا شرکتی یک پروژه ساخت اپلیکیشن میگیرید که دارای یکثری امکانات هست این اپلیکیشن که باید توسط شما پیاده سازی بشه. در این مورد بسته به پروژه شماست که امکاناتی که مشتری و یا پروژه شما نیاز داره رو یک سورس از پیش نوشته شده میتواند مناسب شما باشد یا خیر؟ ایا امکاناتی که میخواهید در این سورس پیاده شده  و یا تا حدودی شباهت به نیاز شما دارد یا خیر؟ ای معماری اپلیکیشن برای شما مهم است ؟ ایا سفارش دهنده پروژه نوع زبان خاصی را در برنامه نویسی پروژه لازم دارد ؟ آیا باید سورس کد را تحویل دهید و….

این نمونه سوالاتی هست که برای شما قبل از تهیه یک پروژه و یا خرید یک سورس کد ممکن است پیش بیایید.

توضیحات را تا اینجا به خاطر بسپارید تا بریم سراغ معایت و مزایایی سورس و پروژه های آماده.

معایب سورس های آماده :

در این مورد شما هیچگونه شناختی با نوع کدنویسی پروژه ندارید و ممکن است انجام تغیرات در آن شمارا اذیت  و سردرگم کند.
گاها شاید اضافه کردن یا حذف کردن قسمتی برای شما دشوار باشد و مجبور باشید با طراح  و یا ارائه دهنده سورس مدام در ارتباط باشید.
این موارد معمول ترین معایب های تهیه سورس های آماده برای طراحی اپلیکیشن میباشد.

مزایایی سورس های آماده :

سورس و پروژه های آماده از مزایایی نسبتا بالای دارند هم برای برنامه نویسان هم کسانی که میخواهند سریعا کار خودار راه اندازی کنند. در این قسمت من سرصحبت رو به 2 قسمت تقسیم میکنم 1-برنامه نویسان 2-صاحبین کسب و کار و بیزنس که فوایید استفاده از پروژه های آماده برای این دوقشر در چیست و چرا باید تهیه کنند.

برنامه نویسانی که به صورت پروژه میکنند میتوانند با استفاده از پروژه های از قبل ساخته شده و آماده مطابق با نیاز مشتریان خود اپلیکیشن را در کمترین زمان ممکن با ذخیره انرژی و زمان که مهمترین عامل این دمو مورد هستند را در حجم زیادی ذخیرهکنند و سریع تر بتوانند پروژه و نیاز مشتری را ارائه و تحویل دهند.


مورد بعدی میتوانند با مشاهده نوع کدنویسی دیگر افراد قدرت یادگیری خودرا افزایش دهند و نوع معماری اپلیکیشن های مختلف آشنا شوند تا در آینده خواهان ایجاد یک پروژه از 0 تا 100 توسط خودشون بودند در سریع ترین زمان ممکن طرح اولیه و بیس پروژه را آماده کنند با استفاده از تجربیاتی که از دیگر پروژه ها به دست اورده اند.
سورس اندروید رایگان

کسب درآمد برای برنامه نویسان:

مورد بعدی کسب درآمد از اپلیکیشن های شخصی شما میتوانید سورس های آماده را  مطابق میل خود تغیر و شخصی سازی کنید و در کمتر از چند ساعت آنرا روانه مارکت های اندرویدی کنید که نمونه های زیادی هستند که با استفاده از سورس های آماده در مدت زمان کوتاهی به نصب های میلیونی که رویایی هر برنامه نویسی هست رسیده اند. که با افزودن سرویس های مختلف نیز بر روی سورس های مختلف کسب درآمد کنید.
همانطور که محصولات وینکُد معمولا دارای سرویس های تبلیغاتی درآمد زای زیادی هستند شما نیز میتوانیداز این لیست محصولات سورس های متنوعی را برای توسعه انتخاب کنید در وینکُد بیش از 100 ها سورس و پروژه آماده اندرویدی با موضوعات مختلف وجود دارد.
که از اینجا میتوانید مشاهده کنید.

صاحبین کسب وکار:

اگر صاحب فروشگاهی بوده باشید یا خواهان راه اندازی سریع کسب و کار انلاین خود بر روی بستر موبایل باشید و نخواهید از رقیبان خود در این عرصه عقب نمانید. پروژه های آماده اولین گزینه برای شروعی سریع و پرقدرت برای شما میباشد. 


اماچگونه؟


اگر قصد داشته باشید برای خود و یا کسب و کارتان به یک  برنامه نویس یا شرکت بسپارید تا برایتان یک اپلیکیشن طراحی کنند مستلزم هزینه زیاد و وقت زیادی میشوید که شمامل موارد زیر است اصول طراحی هر اپلیکیشن :

  • برسی ایده 
  • قیمت گذاری
  • طراحی اتود اولیه 
  • طراحی ui اپلیکیشن 
  • شروع کدنویسی (موارد سمت سرور جدا و اندروید جدا )
  • برسی خروجی 
  • تست و….

ادموب کسب درآمد از برنامه نویسی وینکُد

این ادامه رو حتما مطالع کنید!!!

که شما بایداین مراحل را با هر شخص یا شرکتی در طراحی هر اپلیکیشن سپری کنید شامل خوش قولی شرکت یا شخص مربوطه در تحویل دقیق پروژه-طراحی بدون باگ و ایراد پروژه-توافق سر هزینه و….
ولی با استفاده از پروژه های آماده نیاز نیس این مراحل را طی و هزینه ای اضافی را پرداخت کنید گاها با پردا یک بیستم یک پروژه شما میتوانید اپلیکیشن پرقدرت و مناسب بازار کار خودرا آماده کنید تا در زمان و هزینه خود در حجم قابل توجه ای صرفه جویی کنید و این مهمترین  عامل استفاده از پروژه های آماده میباشد

سخن نهایی

شاید خیلی از شما عزیزان برنامه نویس نباشید و یا کارفرکایی باشید که دانش اندک و پایه ای از برنامه نویسی اندروید را داشته باشید و نخواهید هزینه های زیادی را برای ساخت و توسعه اپلیکیشن بپردازید به همین منظور بیش از 99% محصولات ارائه شده در وینکُد دارای داکیومنت آموزش راه اندازی 0 تا100 میباشند. تا شما خودتان بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن اپلیکیشن خودتان را آماده و روانه مارکت ها کنید.

اگر سوال یا انتقادی در رابطه با این مقاله کوتاه دارید خوشحال میشم در دیدگاه درج تا پاسخگویی سوالا ت و نظرات سازنده شما عزیزان باشیم.

موفق و پیروز باشید

 

مطالب مرتبط

از وقتی اپلیکیشن به فروشگاه اضافه شد، فروش ما تا ۳ برابر بیشتر شد... در اطرافیان خود نگاه...

زبان های برنامه نویسی

2.8K بازدید 0 دیدگاه

بعد از اینکه مقاله مقایسه محیط های برنامه نویسی اندروید رو منتشر کردیم یکی از کاربران سوال خوبی پرسید که...

جزئیات نوشته
تعداد دیدگاه 4
تعداد بازدید 543
تاریخ انتشار اکتبر 28, 2020
تاریخ بروزرسانی نوامبر 19, 2020
نویسنده vincode
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید